Datum/Tijd
25 jun 2023
12:30 - 17:00 uur
MASTERCLASS
Wegens succes herhaald!
Sommige mensen die met mensen werken hebben hun eigen pubertijd niet helemaal uitgeleefd. Of enkel stukjes ervan.
Puberenergie (ook bij andere volwassenen) kan soms flink schrikken zijn :). Zeker als je je eigen innerlijke puber niet helemaal hebt ervaren…Maar het is nooit te laat!
Pubergedrag kan echt super irritant zijn. De puber heeft het dan ook niet gemakkelijk in de samenleving. Dat is ook wel jammer. Veel puberenergie wordt onderdrukt. Terwijl het ook een heel waardevolle kant heeft.
Wat gaan we doen:
- speloefeningen waarbij we in de energie gaan van de rebel, de uitdager, de verlegene en de melancholieke
- uitproberen van puberaal gedrag zoals ‘autoriteit en verantwoordelijkheid bij anderen leggen’, ‘grenzen opzoeken’, ‘totale apathie en luiheid’
- dialogen uitspelen, van voorbeelden uit het dagelijks leven of van innerlijke dialogen
- hier en daar maken we een uitstapje naar andere innerlijke ikken, zoals de perfectionist, de streber en de pleaser
Kruip in de huid van de puber en laat je verrassen door de vitaliteit en vrijheid ervan.
Wat je leert:
- wat is de gezonde kant van de puberenergie?
- grenzen stellen, autonomie, ja-zeggen
- uitdagen en vernieuwen
- over het archetype van de puber en haar functie
- en vooral ook heel veel lol maken met deze heerlijke energie
Wees welkom .
Factuur op bedrijfsnaam is mogelijk.
Aanmelden kan tot 10 juni ’23.
Meer info en aanmelden:
info@jannahwijffels.nl
DEZE MASTERCLASS MAAKT vanaf sep ’23 DEEL UIT VAN EEN HALF JAAR TRAJECT: